Стягнення заборгованості

ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ

Стягнення заборгованості

   

Найбільш дієвий спосіб повернення боргу — це звернення за фаховою допомогою до адвоката. Вчасно розпочата претензійна робота із боржником майже одразу дає позитивний результат. Діючи саме в такий спосіб, вдається домогтися повного виконання зобов’язань боржником або значно скоротити боргові зобов’язання. Такий метод є найефективнішим, якщо від особи кредитора діє кваліфікований адвокат зі значним практичним досвідом. 

Детальніше про послугу

   Не дивлячись на уявну простоту, справи про стягнення заборгованості, часто до таких не належать. На перший погляд нічого складного: дві сторони кредитор та боржник, наявні навіть документи, які підтверджують борг, але часто для успішного його стягнення цього буває замало. Як показує практика в багатьох випадках боржник уникає свого кредитора, немає для цього коштів, або, ще складніше, коли боргові документи складені не правильно, а кредитор, навіть, про це не здогадується. Однак, це не увесь список ймовірних проблем. 

Адвокат, який займається поверненням боргів, захищає інтереси боржника не тільки у випадках про несплату фізичними особами, але й тоді, коли зобов’язання не виконує будь-яка бізнес структура або держава в особі її компетентних органів. Як правило саме юридична особа відмовляється виконати боргове зобов’язання, розраховуючи, що кредитор відступиться через  відсутність знань і знарядь для ефективної боротьби. За таких умов саме адвокат із повернення боргів це найбільш вдалий вибір, оскільки використовуючи свої знання та практичні навики він ефективно захистить Клієнта не тільки в суді, але швидко виконає рішення суду.

Що ми можемо зробити для Вас

Доб’ємось

виконання боргових зобов'язань у судовому чи позасудовому порядку

Підтримаємо

Ваші інтереси, зберемо необхідні документи для прийняття судового рішення на Вашу користь з найменшими затратами Ваших часу й коштів

Захистимо

Ваші інтереси у вищепоставлених судових інстанціях

Забезпечимо контроль

виконання рішення суду органами виконавчої служби, прискоримо процес виконання через наших партнерів — приватних виконавців

Як будемо виконувати нашу роботу

  • проведемо для Вас докладну консультацію, попередньо вивчивши всі матеріали справи; 
  • підготуємо позов та звернемося до суду або приймемо участь у процесі позасудового врегулювання спору; 
  • забезпечимо участь та захист Ваших інтересів у судовому засіданні першої, апеляційної чи касаційної інстанції ; 
  • отримаємо виконавчий документ і рішення суду на руки; 
  • забезпечимо виконання рішення суду в Державній виконавчій службі або через наших партнерів, приватних виконавців.

    Тому, з метою реальної економії часу та зусиль і, головне, коштів, треба звернутися по допомогу до досвідченого адвоката, який добре знайомий з усіма можливими нюансами процедури повернення боргу. Після ознайомлення зі справою, він за Вас проведе всю підготовчу роботу, збере всі відсутні документи. Самостійно проведе всю претензійну та позовну роботу в інтересах Клієнта та отримає позитивний результат у судових органах, а також грамотно проведене процедуру виконання рішення суду.

Чому саме наше адвокатське бюро

Ми допомогли повернути нашим Клієнтам понад 50 млн грн

Ефективне та швидке стягнення заборгованості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виконавцями

Понад 100 успішно завершених справ для наших Клієнтів